Pokoje

Pokoje 2-osobowe


Oferujemy 10 pokoi 2 osobowych w tym:6 pokoi 2 osobowych w każdym jest łoże, okna od strony południowej, trzy z balkonem.2 pokoje 2 osobowe w każdym jest łoże, okna od strony zachodniej.1 pokój 2 osobowy z osobnymi łóżkami, okna od strony południowej z balkonem1 pokój 2 osobowy z osobnymi łóżkami, okna od strony zachodniej.

Pokoje 3-osobowe


Oferujemy 6 pokoi 3 osobowych w tym: 3 pokoje 3 osobowe w każdym jest łoże i kanapa rozkładana, okna od strony wschodniej i południowej. 2 pokoje 3 osobowe w każdym jest łoże i kanapa rozkładaną, okna od strony północnej. 1 pokój 3 osobowy z 2 łóżkami i kanapą rozkładaną, okna od strony południowej.

Pokoje Rodzinne typu Studio


Oferujemy 4 pokoje rodzinne typu studio ( 2 pokoje 2 osobowe) w tym: 2 pokoje rodzinne typu studio ( 2 pokoje 2 osobowe) w każdym jest łoże, łóżko oraz kanapa, okna od strony północnej i wschodniej. 1 pokój rodzinny typu studio ( 2 pokoje 2 osobowe) z łożem i kanapą rozkładaną, okna od strony północnej i wschodniej. 1 pokój rodzinny typu studio ( 2 pokoje 2 osobowe) z 2 kanapami i 2 łóżkami, balkon i okna od strony południowej i zachodniej.