Ceremonia Masażu Klasycznego

Ceremonia masażu klasycznego jest metodą leczenia fizykalnego objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Rytuał ten wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu ruchów, których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom.

Spośród wielu metod masażu Ceremonia masażu klasycznego jest najskuteczniejszą w leczeniu chorób narządu ruchu. Wskazania do terapii to zwichnięcia, skręcenia, złamania, stłuczenia, naciągnięcia, naderwania ścięgien, przykurcze, niedowłady, deformacje kręgosłupa, stany po wysiłku fizycznym.

To terapia, która w zależności od formy intensywności dostosowanej indywidualnie daje efekty działania z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych. Rytuał działa przeciwbólowo, usprawnia odżywienie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje ich napięcie (zwiększa elastyczność i sprężystość), zmniejsza tkankę tłuszczową, przyśpiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.